Soutache

Chcesz zrobić komuś bliskiemu (lub sobie) niepowtarzalny prezent?

Masz ochotę nauczyć się sztuki tworzenia pięknej biżuterii?

Przyjdź na warsztaty z soutache (sutasz) i sprawdź jakie cuda potrafisz wyczarować!

Podczas 4-ro godzinnego warsztatu poznasz podstawy tworzenia biżuterii sutasz, łączenia kolorowych tasiemek, sznurków, koralików i kamieni. Każdy uczestnik wykona samodzielnie naszyjnik według własnego wzoru. Prowadząca przygotuje też listę najlepszych wrocławskich sklepów sprzedających materiały do sutaszu.

Koszt warsztatów: 80 zł/osobę.

W celu rezerwacji miejsca należy wysłać maila na adres fundacjakoliber@gmail.com w tytule wpisując warsztaty sutasz_wybrana data oraz dokonać przedpłaty min. 50 zł na konto fundacji Koliber: 07 2130 0004 2001 0540 4058 0001 Volkswagen Bank. Reszta opłaty – gotówką w dniu warsztatu. W razie odwołania warsztatów zaliczka zostanie zwrócona.
Minimalna liczba uczestników to 6 osób, maksymalna 8.

Do dyspozycji uczestników będą wszelkie niezbędne materiały, ciepłe i zimne napoje oraz słodkie przekąski podczas przerwy.

Najbliższe terminy zajęć:

06.02.2016, godz. 10-14

Miejsce warsztatów: siedziba fundacji Koliber, u. Ruska 46 b, Wrocław.

Co prowadząca warsztaty mówi o sobie:

Renata Mierzwiak: Jestem trochę roztrzepana tak jak moje włosy, ale jest coś co pomaga mi pozbierać myśli. Układam je, nawlekam, tak jak małe koraliki na nitkę i wszystko staje się proste. Sutasz to mój czas. Kolczyki, wisiorki, broszki, spinki, opaski, zawieszki – to wszystko tworzę z myślą, że będzie odpowiednie dla danej osoby. Każda  jest inna, wyjątkowa jak osoba, dla której jest przeznaczona. Zapraszam do kolorowego świata, jeśli chcesz przygotować dla wyjątkowej osoby coś wyjątkowego.

Przykłady sutaszowych naszyjników: