Job hunting czyli skuteczne metody poszukiwania pracy

autorstwa

Warsztaty kierowane do wszystkich zainteresowanych znalezieniem pracy,  dla absolwentów, osób nie mających doświadczenia i nie znających metod poszukiwania pracy.

Przedstawienie sposobów skutecznego poszukiwania pracy dla młodych osób, które stawiają pierwsze kroki na rynku pracy. Rekruter średnio spędza 5 sekund na zweryfikowanie aplikacji kandydata, dlatego dzięki skutecznemu CV mamy szansę być zauważonym. I tu nasuwa się pytanie: Jak powinno wyglądać odpowiednie CV? Jak zacząć poszukiwanie pracy? Jak zrobić najlepsze wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej? Próba odpowiedzi na te i inne pytania w kotneście użycia najlepszych sposobów w poszukiwaniu pracy. Zapraszamy

Na prowadzeniu:

Joanna Kozyra – socjolog, rekruter, headhunter, konsultant kariery, specjalista ds. rekrutacji i sprzedaży na rynku polskim (w tym dolnośląskim) i zagranicznym. Specjalizuje się w pisaniu CV na podstawie konsultacji. Ukończyła Socjologię i Antropologię Społeczną na University of Glasgow w Szkocji. W ramach wyjazdu Erasmus studiowała także na Erasmus University w Holandii. Obecnie mieszka i pracuję we Wrocławiu.

Fundacja Koliber realizuje warsztaty na terenie Dolnego Sląska, dla grup zorganizowanych (min. 10 osób). Zapraszamy do współpracy.

Warsztaty są realizowane nieodpłatnie, ponieważ finansujemy je ze środków pozyskanych w ramach 1% podatku za rok 2014.