Na językach

autorstwa

Pomysł projektu jest odpowiedzią na Wasze potrzeby: nauki języków niecodziennych, które niełatwo znaleźć w szkołach językowych, nauki w luźnej atmosferze, przyjemnych warunkach, w ścisłym centrum miasta, a do tego w kameralnych 8-osobowych grupach i w rewelacyjnej cenie!

Szczegóły dotyczące trwających aktualnie naborów znajdują się w na stronie głównej, w aktualnościach.

Aktualnie prowadzone kursy językowe to: j. rosyjski (poziom 0 i poziom 1)

W projekcie NA JĘZYKACH realizowane były kursy:

JĘZYK JAPOŃSKi

Jakie korzyści daje udział w kursie?

– swobodne porozumiewanie się w języku japońskim na poziomie podstawowym
– przyswojenie zagadnień gramatycznych na poziomie podstawowym
– znajomość znaków kanji na poziomie N5
– poznanie najciekawszych wydarzeń, faktów z historii, kultury i tradycji Japonii
– wiedzę na temat obyczajów oraz mentalności Japończyków.

JĘZYK FRANCUSKI

Jakie korzyści daje udział w kursie?

Nauczysz się tego, co najpotrzebniejsze w obcym kraju: wyrażać swoje potrzeby, nawiązywać znajomości, mówić o sobie, swoich upodobaniach itp., zadawać pytania o upodobania i potrzeby innych, rozumieć krótkie (a potem coraz dłuższe) wypowiedzi po francusku, ze słuchu i na piśmie, pisać maile, kartki pocztowe, robić zakupy, rozpoznawać kierunki, pytać o drogę, składać zamówienia w restauracji itp.

Prowadząca kurs:

Monika Konefał, absolwentka Filologii Romańskiej o profilu francuskim – specjalizacja nauczycielska. Posiada bogate doświadczenie w nauczaniu języka francuskiego: przez 4 lata uczyła w Liceum Ogólnokształcącym jako nauczyciel kontraktowy, od 3 lat pracuje w Centrum Języków Obcych Yellow (zajęcia indywidualne i grupowe głównie dla osób dorosłych), zaś od niemal roku dla szkoły Adwerbium z Warszawy prowadzi zajęcia indywidualne w firmie.

 

JĘZYK UKRAIŃSKI

Nauczysz się tego, co najpotrzebniejsze w obcym kraju: wyrażać swoje potrzeby, nawiązywać znajomości, mówić o sobie, swoich upodobaniach itp., zadawać pytania o upodobania i potrzeby innych, rozumieć krótkie (a potem coraz dłuższe) wypowiedzi po ukraińsku, poznasz zwyczaje i tradycje Ukrainy.

 

JĘZYK ROSYJSKI

Jakie korzyści daje udział w kursie?

Nauczysz się alfabetu oraz podstaw języka i jego specyfiki. Poznasz kulturę i zwyczaje Rosjan. Dowiesz się jak w języku rosyjskim wyrażać swoje potrzeby, nawiązywać znajomości, mówić o sobie, swoich upodobaniach