Przyjaciele


Marta Zagdańska


Z wykształcenia psycholog.  Ukończyła Szkołę Terapii Systemowej, zaś w 2010 rozpoczęła naukę w Szkolę Trenerów SIEĆ. Prowadzi warsztaty o komunikacji, umiejętności interpersonalnych i przywództwa. Obecnie zajmuję się głównie badaniami społecznymi, w tym szacowaniem częstości zaburzeń psychicznych wśród Polaków. Jako doktorantka w Katedrze Psychiatrii Akademii Medycznej we Wrocławiu przygotowuje pracę dotyczącą zdrowia psychicznego studentów wrocławskich uczelni wyższych. Stale współpracuje z Instytutem Badania Rynku i Opinii Millward Brown SMG/ KRC.
Jej pasją są podróże. Lubi czytać i spać do południa. Jest fanką czekolady i marcepanu. Jej hobby to poskramianie Typka – psa psotnika o niespożytej energii.
Współzałożycielka Fundacji Koliber, w latach 2010- 2011 pełniła funkcję Skarbnika w Zarządzie Fundacji.

Marcin Bobiński


Z wykształcenia magister – inżynier Politechniki Wrocławskiej na kierunku informatyka, zawodowo zajmuje się programowaniem i zarządzaniem informacją, prowadzi własną, niewielką firmę. Jego największą pasją są rowery, jest zagorzałym zwolennikiem poruszania się po mieście za pomocą jednośladów. Dzięki temu zaoszczędza na staniu w korkach mnóstwo czasu, który wykorzystuje na przyjemniejsze rzeczy, takie jak górskie wycieczki i fotografowanie. Jako fan muzyki metalowej nie opuszcza corocznego święta, jakim jest czeski festiwal Brutal Assault.
W Fundacji pomaga nam we wszelkich sprawach związanych z komputerami, stronami www oraz Internetem.