Warsztaty

Zajęcia językowe, warsztaty z rękodzieła, a może kurs świadomego oddychania? Tutaj znajdziesz aktualną ofertę zajęć i warsztatów organizowanych przez Fundację Koliber.

Staramy się, w miarę możliwości, odpowiadać na Wasze oczekiwania, dlatego jeśli masz pomysł na zajęcia – zgłoś się do nas. Dzięki naszemu doświadczeniu z pewnością znajdziemy prowadzącego do nawet najbardziej oryginalnych warsztatów!

Zajęcia są odpłatne – szczegóły dotyczące cen podajemy w poszczególnych ogłoszeniach.

Uwaga! Warunkiem organizacji kursu, czy warsztatu jest zebranie się minimalnej wymaganej liczby uczestników i wpłacenie zaliczki. W każdym przypadku zastrzegamy sobie prawo do odwołania zajęć – za zwrotem poniesionych opłat.

Jeśli jesteś zainteresowany prowadzeniem zajęć – przyślij nam swoją ofertę na adres fundacjakoliber@gmail.com