Beata Suchecka
 www.kreatolot.pl

Razem z nią nasza Fundacja od kilku lat organizuje szkolenia i warsztaty z zakresu kreatywnego pisania i copywritingu.

Kancelaria Podatkowo – Kadrowa Elżbieta Szopian
www.ksiegowa-zabkowice.pl

To firma, która wspiera naszą Fundację w sprawach księgowych. Bardzo dziękujemy!

Provident Polska S.A. – Akademia Rodzinnych Finansów
www.arf.edu.pl

W 2011 roku Fundacja Koliber, na drodze otwartego konkursu ofert, została wybrana partnerem Programu Społecznego ARF. Więcej o wspólnie zrealizowanym projekcie przeczytacie Państwo w zakładce projekty w menu głównym.

Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3
www.sektor3.wroclaw.pl

Korzystamy ze wsparcia Centrum w postaci: doradztwa, szkoleń, nieodpłatnego wykorzystania przestrzeni. To właśnie w ich siedzibie odbyły się cztery pierwsze edycje  Babskiego Targu.

Infopunkt Nadodrze Łokietka 5
lokietka5.pl

Z Infopunktem nawiązaliśmy współpracę przy organizacji warsztatów z edukacji finansowej, później w ich gościnnej przestrzeni odbył się piąty Babski Targ. Na tym nasza współpraca z pewnością się nie zakończy.

Stowarzyszenie Aktywizacji Społecznej TuRazem
www.turazem.pl

Stowarzyszenie wspierało nas w procesie rekrutacji uczestników do projektów realizowanych przez Fundację.

Sołtys i Rada Sołecka Stoszowice

Wspólnie prowadzimy działania na rzecz mieszkańców wsi Stoszowice. W ramach zawiązanego na początku 2011 r. partnerstwa przeprowadziliśmy razem szkolenia z edukacji finansowej, a w okresie grudzień 2011 – styczeń 2012 zrealizowaliśmy projekt ‘Niezła sztuka’.

magbender.studio

www.magbender.studio