Przyjaciele

Marta Zagdańska – z wykształcenia psycholog.  Ukończyła Szkołę Terapii Systemowej, zaś w 2010 rozpoczęła naukę w Szkolę Trenerów SIEĆ. Prowadzi warsztaty o komunikacji, umiejętności interpersonalnych i przywództwa. Obecnie zajmuję się głównie badaniami społecznymi, w tym szacowaniem częstości zaburzeń psychicznych wśród Polaków. Jako doktorantka w Katedrze Psychiatrii Akademii Medycznej we Wrocławiu przygotowuje pracę dotyczącą zdrowia psychicznego studentów wrocławskich uczelni wyższych. Stale współpracuje z Instytutem Badania Rynku i Opinii Millward Brown SMG/ KRC.
Jej pasją są podróże. Lubi czytać i spać do południa. Jest fanką czekolady i marcepanu. Jej hobby to poskramianie Typka – psa psotnika o niespożytej energii.
Współzałożycielka Fundacji Koliber, w latach 2010- 2011 pełniła funkcję Skarbnika w Zarządzie Fundacji.

Marcin Bobiński – z wykształcenia magister – inżynier Politechniki Wrocławskiej na kierunku informatyka, zawodowo zajmuje się programowaniem i zarządzaniem informacją, prowadzi własną, niewielką firmę. Jego największą pasją są rowery, jest zagorzałym zwolennikiem poruszania się po mieście za pomocą jednośladów. Dzięki temu zaoszczędza na staniu w korkach mnóstwo czasu, który wykorzystuje na przyjemniejsze rzeczy, takie jak górskie wycieczki i fotografowanie. Jako fan muzyki metalowej nie opuszcza corocznego święta, jakim jest czeski festiwal Brutal Assault.
W Fundacji pomaga nam we wszelkich sprawach związanych z komputerami, stronami www oraz Internetem.

Anna Iwanowska – ukończyła studia magisterskie z pedagogiki, praca z dziećmi to jej wielka, choć nie jedyna pasja. Od 2008 roku lat zawodowo związana z sektorem pozarządowym, gdzie pracuje jako kierownik świetlic środowiskowych. Jest otwarta na świat i ceni sobie pracę z ludźmi, dlatego zajmuje się również koordynacją projektów Wolontariatu Europejskiego. Prywatnie jest szczęśliwą mamą pełnego energii Franka, milusińskiego Henia oraz przybraną „mamą” dla kota Stefana. Nibawem na świat przyjdzie jej trzecie dziecko. Fanka ekologicznego stylu życia, a przy tym wegetarianka. W przyszłości zamierza mieszkać na wsi.
Dzielnie pomaga nam w organizacji Babskich i Mamich Targów oraz wspiera swoim macierzyńskim doświadczeniem.