Sesja foto z igarobizdjecia.pl

Uwaga!Nabór zakończony, brak miejsc.

Niebawem odezwiemy do wszystkich, którzy się do nas zgłosili, dziękujemy za tak duże zainteresowanie sesją.

Ze względu na duże zainteresowanie sesją wśród osób prowadzących własną działalność gospodarczą rozszerzamy grupę docelową.

Wprowadziliśmy też łatwy formularz online, dzięki któremu jeszcze szybciej zapiszesz się na sesję fotograficzną.

Zapraszamy osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, bezrobotne i zagrożone zwolnieniem z pracy do udziału w profesjonalnej sesji fotograficznej, którą realizujemy dzięki środkom pozyskanym z 1% podatku za rok 2016.

Kiedy?

09.12.2017, sobota, godz. 10:00 – 15:00

Gdzie?

Ul. Ruska 46 b, II piętro, biuro Fundacji Koliber

Co zapewniamy?

• biznesowy make up wykonany przez stylistkę
  • około 20-minutową sesję fotograficzną z Igą Pelczarską / www.igarobizdjecia.pl
  • dwa zdjęcia do CV: twarz i portret do pasa wysłane na e-mail w ciągu 2 dni po sesji

Warunki udziału:

• zgłoszenie do sesji: telefoniczne (513 753 515) lub mailowe (fundacjakoliber@gmail.com) i ustalenie dokładnej godziny (umawiamy osoby co 30 minut od 9:30 do 15:00)
  • wypełnienie formularza zgłoszeniowego pod adresem: https://goo.gl/forms/5RiRt2WAOyAWCxFg1
  • wpłata 15,00 PLN na konto Fundacji (07 2130 0004 2001 0540 4058 0001 Volkswagen Bank) z dopiskiem “sesja foto 9.12.2017”

Ważne informacje:

• na sesję prosimy przyjść bez makijażu i rzucającej się w oczy biżuterii
  • prosimy ubrać stonowane, eleganckie ubranie, koniecznie wyprasowane (elegancka bluzka, marynarka najlepiej w jasnych barwach, bez krzykliwych wzorów). Swetry, golfy, T-shirty nie nadają się do sesji biznesowych.
  • można zabrać ze sobą ubrania “na przebranie” – posiadamy pomieszczenie socjalne tuż obok sali zdjęciowej
  • w pobliżu naszego biura nie ma możliwości parkowania samochodu, ale tuż obok są 2 węzły przesiadkowe (pl. Jana Pawła II i Ruska/Rynek)
plakat sesja IGA nowy