Creative Writing – Prysznicowe Myśli Odlotowe

Ogłaszamy nabór na kolejną część warsztatów z cyklu CREATIVE WRITING z niepowtarzalną Beatą Suchecką. Termin 27.11.2014  (czwartek), godziny 17:30 - 20:30. (3 godziny) Koszt udziału w zajęciach: 45 zł/osobę, (min. 6 osób)*. Konieczna przedpłata na konto: Nr konta 07 2130 0004 2001 0540 4058 0001 Volkswagen Bank Miejsce: ul. Ruska 46B, Wrocław Informacje i zapisy mailowo na adres: fundacjakoliber@gmail.com, tel 508 280 018   *Uwaga: warsztaty odbędą się przy minimum 6 uczestnikach. Czym jest CREATIVE WRITING?
  • To zajęcia, w trakcie których uczestnicy  poznają kreatywną krainę metafor, abstraktów i skojarzeń, puszczając wodze fantazji i aktywnie  poszukując  świeżych pomysłów.
  • Rezygnujemy ze schematów i sztywnej wiedzy akademickiej na rzecz inspiracji, ekspresji i kreatywnej radości. Narzędziem filtrowania rzeczywistości są litery, wyrazy i zdania oraz zachodzące między nimi interakcje.
  • Zajęcia przeznaczone są dla osób w każdym wieku, niezależnie od wykształcenia  czy wykonywanego zawodu. Nie trzeba  posiadać żadnych szczególnych umiejętności; każdy z warsztatów to unikalne podejście do tematu i zachęta, by być tu i teraz.
  • Stawiamy na minimalizm – jedyne, czego potrzebujemy to kartka, długopis i własna głowa.
  • Każdy z warsztatów stanowi odrębną, zamkniętą całość.
NA PROWADZENIU: BEATA SUCHECKA Zawodowo zajmuje się pisaniem, kreowaniem i wyzwalaniem FLOW. Przez ponad 10 lat pracowała jako copywriter i dyrektor kreatywny w agencjach reklamowych – opracowywała strategie, wymyślała koncepcje oraz  tworzyła chwytliwe hasła i skuteczne teksty. Pracowała m.in. dla marek: NIVEA, DIALOG, Zamkowe, Kubuś, Mlekołaki, Knauf Insulation, TESCO. Jest autorką podręcznika „Zajęcia artystyczne – zajęcia copywritingu”, opublikowanego nakładem Wydawnictwa Pedagogicznego Operon. Jako trenerka biznesu prowadzi dynamiczne warsztaty copywritingu i intensywne treningi kreatywności. Jest też konsultantką kreatywną firm i osób prywatnych.